Team

Contactinformatie

Buts Meulepas
Alanenweg 1
5342 PV Oss
Nederland
Openingstijden
Ma. 7:30 - 17:30
Di. 7:30 - 17:30
Wo. 7:30 - 17:30
Do. 7:30 - 17:30
Vr. 7:30 - 17:30
Za. 8:00 - 14:00
Zo. gesloten

Pauze 12:30 - 13:00

Buts Meulepas B.V. bestaat uit een hecht team dat dagelijks voor u klaar staat!

Directie

Frans Meulepas
Eigenaar Buts Meulepas, leidinggevende en
verkoopleider Tuin en Park machines.
T. 0031412648390
M. 0031653845738
E. fmeulepas@butsmeulepas.nl
Theo van de Laar
Eigenaar Buts Meulepas, leidinggevende en verkoopleider
Landbouw en Goudland machines.
T. 0031412648390
M. 0031653789175
E. tvdlaar@butsmeulepas.nl

Team verkoop

Erik van Nistelrooij
Vertegenwoordiger Tuin en Park machines
Specialist in Robotmaaiers.
T. 0031412648390
E. evnistelrooij@butsmeulepas.nl
Hein de Louw
Vertegenwoordiger Landbouw
T. 0031412648390
M. 0031612449774
E. hdlouw@butsmeulepas.nl
Mels van Asseldonk
Vertegenwoordiger landbouw.
T. 0031412648390
M. 0031620146892
E. mvasseldonk@butsmeulepas.nl
Wim van Delft
Vertegenwoordiger Landbouw.
T. 0031412648390
M. 0031651867640
E. wvdelft@butsmeulepas.nl
Jorn Verhagen
Vertegenwoordiger Landbouw.
T. 0031412648390
M. 0031630131224
E. jverhagen@butsmeulepas.nl

Team service

Jan Kuipers
Magazijn Landbouw.
T. 0031412648390
E. magazijn@butsmeulepas.nl
John van Bakel
Magazijn Tuin & Park.
T. 0031412648390
E. tuinenpark@butsmeulepas.nl
Rob Zegers
Service manager werkplaats / constructie.
T. 0031412648390
E. constructie@butsmeulepas.nl
Giel Elders
Service manager werkplaats / constructie.
T. 0031412648390
E. tuinenpark@butsmeulepas.nl